На Prometheus стартував безкоштовний курс англійської мови для кар'єри

3265 0
Також на платформі є ще кілька відкритих курсів з англійської різного спрямування.
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

на Prometheus стартував безкоштовний онлайн-курс «Англійська для кар’єрного зростання», про це ідеться на фейсбук-сторінці платформи.

Курс створений фахівцями Університету Пенсильванії, його мета – надати можливість студентові для розширення уявлення про кар’єрні шляхи на світовому ринку, розвинути словниковий запас та покращити мовні навички для досягнення професійних цілей.

Читайте також: Easy English на карантин. Підбірка безкоштовних курсів, щоб вивчити англійську мову

Курс почнеться за посиланням із розповіді про те, як подавати резюме для прийому на роботу в США та світі і має допомогти визначитись, які вакансії підходять під ваші зацікавлення та навички.

Також на платформі Prometheus відкриті для навчання ще 4 безкоштовні онлайн-курси з вивчення англійської: «Англійська для бізнесу та підприємництва», «Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)», «Англійська для журналістів», «Англійська для медіаграмотності».

Усі курси – англійською мовою, адже вони одразу створювались для неносіїв.

Охочі підтримати освітню платформу Prometheus можуть зробити це за посиланням.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!