На ремонт автодороги Східниця-Пісочна витратять понад 275 мільйонів гривень

7085 0
На середній ремонт автодороги державного значення Східниця-Пісочна витратять 275,01 млн грн.
Фото: reporter.net.ua

Фото: reporter.net.ua

Служба автомобільних доріг у Львівській області 17-го травня за результатами тендеру замовила в ТОВ «Автомагістраль-Південь» поточний середній ремонт автодороги державного значення Т-14-02 Східниця – Пісочна за 275,01 млн грн. Про це повідомляє  lviv.nashigroshi.org.

До кінця року трасу відремонтують на ділянці км 29+360 – км 62+396 довжиною 33 км у середньому по 8,32 млн грн за кілометр.

Підсумкова відомість ресурсів і кошториси не були опубліковані, що не дозволяє порівняти ціни матеріалів із ринковими цінами на предмет можливого завищення.

Гарантійний строк на основу становить вісім років, а на асфальтобетонне покриття – три роки.

Читайте також: Отже, асфальт чи бруківка? Як львів’яни спланували оновлення вулиці Бандери.

На заробітну плату піде 2,67 млн грн., тобто відсоток від загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще чверть відсотка – 728 тис грн.

Ціна угоди на два відсотки нижча від очікуваної вартості закупівлі в 280,00 млн грн.

«Автомагістраль-Південь» належить одеситам Олегу Наливанному і Валерію Короткову.

Єдиним конкурентом із вищою на третину відсотка ціною було ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», чиїми власниками є Онур Четінджевіз, Ісхан Четінджевіз з Туреччини та львів’янин Олег Фаріон. Останній з 2011 року керує ПП «Глоріо» Олени Караахметоглу, яке керує рестораном у Брюховичах.

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!