
30 грудня 2017, 11:07
30 грудня 2017, 11:07
У новому торговельно-розважальному центрі, який до кінця наступного року збудують на місці «Арсену», що на Сихові, буде підземний дворівнений паркінг. Один із його поверхів спеціально облаштують під електромобілі та встановлять зарядки для авто. Про це Tvoemisto.tv повідомили у прес-службі групи компаній «Євротек», яка здійснює управління мережею супермаркетів «Арсен».

Читайте також: Ближче до неба. Чи готовий Львів стати містом хмарочосів
Нагадаємо, учора, 29 грудня, виконком Львівської міської ради погодив будівництво нового торгового центру за адресою проспект Червоної Калини, 60, на місці якого був супермаркет «Арсен».

Площа нового ТРЦ складатиме 33 тис. кв. м. Після реконструкції там мають з’явитися кінотеатри, ресторани, дитячі зони та оновлений супермаркет. Влітку перед будівлею фунціонуватимуть фонтани.
Візуалізація групи компаній «Євротек»
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




