На Сихові з’явився кольоровий мурал. Фото

7349 0
Новий малюнок прикрасив львівську школу-ліцей «Оріяна» на Сихові.
фото: Тарас Маляр

фото: Тарас Маляр

Мурал має надати нових барв та тонів спальному району та зробити його більш приємним для жителів і відвідувачів, кажуть організатори. Проект в рамках стратегії «Кольоровий Сихів» реалізував Інститут Суспільних Ініціатив. Автор малюнка – львівський художник Тарас Маляр.
 
Читайте також: «Наскельні» малюнки Львова: 8 міських муралів
 
 
За словами художника, робота над малюнком ще не закінчена. Втім, наступного тижня мурал має бути повністю готовий. «Спершу на стіні школи хотіли зобразити вишиванку, але, враховуючи, що заклад є освітнім і, намагаючись дотриматись тематики науки, згодом ми обрали саме такий варіант», – каже Тарас Маляр.
 
Читайте також: Цієї весни на площі Митній запрацює фонтан та висадять дерева. Візуалізація 
 
«Реалізація проекту для нас – один з індикаторів розвитку району, а також важливий елемент в творенні цілісної стратегії нашої організації на Сихові. Окрім того, ми розробили план діяльності по активізації громади Сихова та будемо й далі робити наш район кращим», – зазначив ініціатор проекту Тарас Репицький.
 
 
Як повідомляють організатори, цей мурал – частина стратегії Інституту Суспільних Ініціатив зі створення нових можливостей, громадського простору та цікавих проектів для жителів Сихова.
Підготувала Марічка Мишок
Фото надав Тарас Маляр

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!