На тимчасово окупованих територіях зірвали план мобілізації

1041 0
Чоловіки призивного віку уникають призову, бо не хочуть ставати «гарматним мʼясом».
Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

План мобілізації 26 000 людей з тимчасово окупованих районів Донеччини і Луганщини до сухопутних військ росії фактично зірвано. Про це повідомили на сторінці ГУР Міноборони в Facebook.

Чоловіки призивного віку (18-65 років) всіляко уникають призову, бо не хочуть ставати «гарматним мʼясом». 

«Згідно попередніх планів, мобілізованими мешканцями Донецької і Луганської областей мали укомплектувати 17 стрілецьких полків у складі загальновійськових армій Південного та Західного ВО рф. Це завдання не виконане», – йдеться у повідомленні. 

З особовим складом, який все ж вдалося залучити, не проводяться будь-які вишколи чи інструктажі. Також їх забезпечують непридатною для використання амуніцією та зброєю, стверджують розвідники. 

Представники армії рф, що проводять рекрутинг, обіцяють задіювати «новобранців» до завдань забезпечення контролю над окупованими територіями, охорони доріг та військових об’єктів, покращення оборонних позицій. 

Втім, як показує практика, мобілізовані з ОРДЛО складають найближчий резерв для поповнення втрат підрозділів, які беруть безпосередню участь у бойових діях проти України. Також саме їх, як найменш цінний «ресурс» використовують для проведення «розвідки боєм» для виявлення позицій українських захисників.

Читайте також: У Львові 23-річний одесит допомагав ухилянтам від мобілізації незаконно виїхати за кордон

Нагадаємо, що рф мобілізує з тимчасово окупованих території Донецької та Луганської областей осіб, які взагалі не підлягають призову. Перш за все, це стосується співробітників «стратегічних підприємств», яким до цього часу гарантували «бронь». На Алчевський металургійний комбінат (АМК) прийшла нова рознарядка на 1 700 людей. Це четверта і найбільша хвиля мобілізації на комбінаті. Раніше приходили рознарядки на 1000, 500, 400 осіб. Також зняли «бронь» зі співробітників, які обслуговують районні електричні мережі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!