На відстані три метри. У Львові опублікували нові обмеження в умовах карантину

6412 0
Безпечна відстань між покупцями має становити три метри.
Фото Марії Стахів

Фото Марії Стахів

Львівська міськрада опублікувала додаткові обмеження, що стосуються перебування у публічних місцях і  дотримання дистанцій між людьми. Зокрема це стосується перебування в продуктових магазинах, аптеках, кол-центрах, центрах отримання онлайн замовлень, АЗС, СТО, банках, поштах та магазинах ритуальних послуг.

Читайте також: Що зміниться для бізнесу на час карантину. Деталі

Зокрема відвідувати продуктові магазини, аптеки, АЗС та інші публічні місця просять лише за нагальної потреби та за можливості одягнути распіраторні маски й обробити руки антисептиком.

Керівники закладів повинні розрахувати максимально допустиму кількість одночасного перебування людей у торговому залі та розмістити оголошення про це на вході. Безпечна відстань між покупцями має становити три метри.

Клієнтам заборонено заходити до закладів, якщо у них вже перебуває максимально допустима кількість відвідувачів. Клієнти повинні зачекати біля входу на відстані три метри один від одного. Самі ж підприємці також мають призначити відповідальних працівників, які будуть контролювати кількість відвідувачів у приміщенні. Водночас усі продавці мають бути в распіраторних масках.

Читайте також: Де у Львові замовити продуктів додому

Нагадаємо, у Львові обмежили пересування містом, зачинили ТРЦ і заклади харчування, натомість дозволили працювати продуктовим магазинам, аптекам і АЗС.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!