На вулиці Олени Степанівни відреставрували історичне вікно

835 0
Вартість реставраційних робіт становила 27 тис. грн.
Фото: Бюро спадщини

Фото: Бюро спадщини

У Львові на вулиці Олени Степанівни, 6 відреставрували ще одне історичне вікно. Загальна сума реставраційних робіт становила 27 тис. грн. 

Джерело: Бюро спадщини

Вікно відреставрували міській програмі співфінансування та мешканцям будинку. Автентичний вигляд вікна вдалося повернути реставратору Богдану Герусу. 

Фахівці замінили всі пошкоджені дерев'яні елементи, засклення та поставили ущільнювач на вікна. Ззовні встановили нові металеві зливи. Також фахівці повернули вигляд автентичній фурнітурі. 

Нагадаємо, що 1 листопада у Львові вперше у співпраці з мешканцями відреставрували історичні вікна на сходовій клітці будинку на вул. Івана Котляревського, 15. Реставраційні роботи тривали близько двох місяців.
Ірина Давосир
______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!