
06 квітня 2020, 20:53
06 квітня 2020, 20:53
На виїздах з Львівщині встановлять 14 стаціонарних постів. Відповідне рішення сьогодні, 6 квітня, прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо виконання заходів задля стабілізації епідемічної ситуації через COVID-19.
Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку, голова Львівської ОДА Максим Козицький, у межах постів організують моніторинг стану здоров’я подорожніх шляхом безконтактного вимірювання температури.
Нагадаємо, станом на сьогодні на території області 27 пацієнтів із підтвердженим діагнозом, 72 особи – з підозрою на захворювання та один летальний випадок внаслідок хвороби COVID-19.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




