Найбагатший депутат міськради Львова Козловський тримає у готівці понад 17 млн грн

24868 0
Більшу частину — 9,75 млн Козловський отримав від підприємця Дмитра Серьогіна.
Фото: ua.tribuna.com

Фото: ua.tribuna.com

Григорій Козловський очолив рейтинг найбагатших депутатів Львівської міської ради за доходами та грошовими активами, які Tvoemisto.tv уклало на підставі декларацій, поданих депутатами до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Читайте також: Топ-10 найбагатших та найбідніших депутатів Львівської міськради. Інфографіка

За минулий рік Григорій Козловський отримав 16,78 млн грн доходів. Більшу частину (9,75 млн) – від підприємця Дмитра Серьогіна. Якого типу був цей дохід — у декларації не вказано. Дохід Козловського від підприємницької діяльності склав майже 5 млн грн. Ще майже 2 млн грн депутат отримав від продажу нерухомого майна.

Згідно з декларацією, станом на кінець минулого року у Григорія Козловського було грошових активів на 17,6 млн грн (усі — у готівці). Більшу частину він тримає у гривні — майже 12 млн грн. Водночас, минулого року депутат витратив на придбання земельних ділянок та нерухомості понад 7,5 млн грн.

Станом на кінець 2017-го Григорій Козловський був єдиним засновником ТОВ «Королівська пивоварня», ТОВ «Холдинг «Гранд Готель»», ТОВ «Академія футболу» та співзасновником ПП «Телець».

Читайте також: В очікуванні Періс: як для львів’ян відкривали «Гранд-готель». Репортаж

У його власності, згідно з декларацією, були три дорогі годинники — марок Ulysse Nardin, Breguet, Patek Philippe невідомої вартості, придбані ще у попередні роки. Нових автомобілів він не купував. У його власності були Lexus RX350 2006 р. в., мікроавтобус Mercedes-Benz Vito 2007 р. в., бус Volkswagen Transporter 2005 р. в., паркетник Mercedes-Benz GL550 2008 р. в. та BMW X6 2012 р. в. 

Козловському, згідно з декларацією на кінець року належали 10 земельних ділянок різної площі — у Винниках, Східниці, Львові та Підберізцях Пустомитівського району. Крім того, ще три ділянки у Східниці йому належали на 50%. Ділянки у Підберізцях Козловський придбав минулого року. У його власності були також вісім квартир (ще в одній йому належали 50%) та два житлові будинки: один у Винниках, а інший — у Східниці.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!