Названо найбагатші громади Львівщини. Хто очолив рейтинг

26207 0
Хирівська та Добромильська громади на останніх місцях.
Фото умовне

Фото умовне

У Львівській обласній військовій адміністрації опрацювали основні показники і провели рейтингування територіальних громад за січень-вересень 2023 року. Відповідну інформацію оприлюднив департамент фінансів.

Згідно з рейтингом, перша трійка лідерів виглядає так:

  1. Солонківська громада;
  2. Яворівська громада;
  3. Оброшинська громада.

Водночас Боринська, Підкамінська, Стрілківська, Хирівська та Добромильська громади посіли останні місця. Рівень дотаційності їхніх бюджетів становить понад 40-50%.

У департаменті фінансів зазначили, що при формуванні рейтингу брали до уваги рівень дотаційності бюджетів громад, власні надходження у розрахунку на одного мешканця, видатки розвитку, видатки на утримання апарату.

Нагадаємо, у Львівській ОВА відбулося третє засідання робочої групи, яка контролює належне використання бюджетних коштів на Львівщині. В результаті скасували дві некритичні закупівлі, а ще двом громадам рекомендували переглянути доцільність витрат.

Тетяна Дзяма

__________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!