Небо в ціанотипії. У Львові відкрилась виставка Романа Барабаха

3167 0
У галереї Iconart можна побачити тринадцять робіт, виконаних у незвичній техніці фотодруку.

У львівській галереї сучасного сакрального мистецтва Iconart відкрилась дебютна виставка художника Романа Барабаха «Небо».

Експозиція складається з тринадцяти робіт, виконаних у техніці ціанотипії – давньої техніки фотодруку, яка вимагає  взаємодії фотонегативу зі світлом. На власний графічний малюнок художник наносить хімічну емульсію, яка під дією сонячного проміння змінює колір паперу на блакитний.

Роман займається фотографією, малює комікси, ікони та дитячі ілюстрації. За його словами,  виставка «Небо» – це перша спроба симбіозу всіх його захоплень. Створюючи роботи із цього циклу, автор звертався до Святого письма. Так постала метафора «неба» як спосіб наближення до божественного. «Ці роботи мені хотілося наповнити вірою, щоб інші могли відчути серцем небо, яке неможливо побачити очима», – коментує художник.

Виставку можна побачити на Вірменській, 26 до 11 лютого.

Текст і фото – Анна Ютченко

Повна або часткова републікація тексту без письмової згоди редакції забороняється і вважається порушенням авторських прав.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!