Київ

Недоторканний МАФ. У Києві благоустрій «очистив» ділянку від незаконних споруд

7250 0
Кияни скаржаться, що МАФи Київхлібу, які встановлені на газонах не демонтують.

У Києві на вулиці Табірній, поблизу ст.м. «Берестейська» міський благоустрій прибрав усі кіоски, окрім одного. Про це дописують у Facebook-спільноті «Тисни».
 
«МАФ Київхліб переїжджає на три метри в бік. Туди, де стояли інші демонтовані кіоски та лише як тиждень прибрали залишки їхнього сміття...Там прибрали ВСІ кіоски, окрім цього», – зазначає автор допису Павло Постоєнко.
 
 
 
У коментарях припускають, що це наслідок угод з міською владою, які були підписані ще 2014 року та стосувалися проєкту створення роздрібної торговельної мережі з продажу соціальних сортів хлібобулочних виробів. Зазначимо, востаннє інформація про соціальний хліб від «Київхліб» з'являлася у ЗМІ 2019 року.
 

Додамо, столичні мешканці неодноразово обурювалися, що «Київхліб» ставить кіоски просто на міських газонах. Міська влада щоразу обіцяла проконтролювати, щоб кіоски не стояли на газонах та не заважали пересуванню людей, однак з року в рік МАФи з хлібом продовжують стояти на зелених зонах.

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!