«Необхідно продовжувати». У ТЦК прокоментували рейди по Україні
Представниця ТЦК підкреслила, що робота проводиться у відповідності до законодавства, яке дозволяє організовувати такі заходи

16 жовтня 2024, 17:17

Рейди у публічних місцях, зокрема як після концерту гурту «Океану Ельзи», збільшили кількість добровільних візитів до територіальних центрів комплектування. Про це в ефірі телемарафону повідомила офіцерка сектору мобілізаційно-оборонної роботи Київського міського ТЦК Лариса Козак.

Офіцерка пояснила, що така ініціатива покращила свідомість громадян, хоча деякі порушники все ще уникають контактів з ТЦК.

«Можу відзначити, що явка збільшилась. Більше того, можливо, це якимось чином посприяло підвищенню свідомості наших громадян, і люди знову почали прибувати добровільно або за повістками», – зазначила Козак.

Читайте також: Львівський ТЦК та СП проводить оповіщення військовозобов'язаних

Водночас багато порушників уникають прямого контакту з ТЦК і, як вважають у ТЦК, ніколи не з'являться добровільно, тому примусові публічні заходи оповіщення необхідно продовжувати.

«Якщо ми подивимося на ефективність цих заходів, то мені не відомі випадки, коли громадяни з актуальними військово-обліковими документами підлягали затриманню або доправленню в ТЦК. Якщо ми звернемося до нормативно-правової бази, існує безліч механізмів, які можуть спонукати громадянина самостійно відвідати ТЦК», – додала офіцерка.

Представниця ТЦК підкреслила, що робота проводиться у відповідності до законодавства, яке дозволяє організовувати такі заходи.

Нагадаємо, нещодавно працівники ТЦК завітали до львівських клубів. Окрім того, їх помітили у торгових центрах і спортзалах Львова, а також після концерту «Океан Ельзи» в Києві.

Зазначимо, на Львівщині триває агітація громадян вступити на службу за контрактом у Збройні Сили України. Військовослужбовці РТЦК та СП Львівської області спільно з представниками Міністерства оборони України спілкуються з мешканцями міст і містечок, акцентуючи увагу на важливості та перевагах контрактної служби.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Ініціативи
Львівщина увійшла до четвірки регіонів, де найбільше порушують права під час мобілізації, - повідомив Лубінець
Кількість скарг до Офісу омбудсмена у 2025 році зросла у 333 рази порівняно з початком повномасштабної війни. Цього року темпи звернень збільшилися ще вдвічі, а Львівська область опинилася серед лідерів за кількістю порушень.
Лубінець назвав Львівщину серед лідерів за порушеннями ТЦК / фото ілюстративне

01 липня, 20:32

В Україні стрімко зростає кількість звернень щодо порушення прав громадян під час проведення мобілізаційних заходів. Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець під час пресконференції повідомив, що за останні роки кількість таких скарг збільшилася у сотні разів, а Львівська область увійшла до переліку регіонів із найкритичнішою ситуацією. За даними Офісу омбудсмена, у 2025 році інституція отримала у 333 рази більше звернень щодо порушення прав під час мобілізації, ніж на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році (тоді було зафіксовано лише 18 таких повідомлень)...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"