На правах реклами

З думкою про мешканця. Як у Львові змінюється концепція новобудов

5223 2
Як працюють і змінюються забудовники Львова та чому ціна перестає бути вирішальним фактором вибору квартири в новобудовах.

Про те, як працює ринок нерухомості, як створюються проекти новобудов та як девелопер взаємодіє з клієнтом, і чому девіз «нерухомість, перевірена клієнтами» став новим слоганом компанії,  розповідають експерти девелоперської компанії Lev Development,  яка будує у Львові одразу кілька новобудов – будинок клубного типу Geneva, житлові комплекси OBRIY та OBRIY2 у Львові та апарт-готель біля ТК Буковель.

З чого починаються проекти новобудов

Ми починаємо з простих ідей. Перша і основна з них, якою ми керуємося постійно  – стати на місце покупця. Пройти весь шлях вибору, купівлі і експлуатації квартири. І, відповідно, зробити цей процес логічним і зрозумілим для клієнта. Всі наступні концепції виходять з цієї і підпорядковані одній меті – не забути, що ми працюємо для людей, а не вони для нас. 

Наступна ідея - Львів потребує не просто житла, а сучасного і зручного, яке не застаріє вже через кілька років. І звідси концепції новобудов - зручність місця, зручність комплексу, органічність всього простору –квартири, будинку і території; доступність і зрозумілість всіх процесів, пов'язаних з вибором і процесом купівлі житла. П'ята концепція – вдосконалення.

ВІДКРИТІСТЬ І ЗРОЗУМІЛІСТЬ

Будь-який вибір і купівля - це завжди стрес, навіть якщо мова йде про щось незначне. І він тим більший, чим дорожча покупка та відповідальність за неї. Ми поклали собі за мету зробити це максимально просто і зручно. Як ми цього досягаємо?

Документація і ціна. На сайті і в офісах є всі необхідні документи - людині не потрібно шукати їх десь по сайтах чи базах.

Те ж стосується і ціни. Ми принципово відмовилися від модного чомусь сьогодні «відповіли в приват». Є відкрита і зрозуміла ціна, з якою можна звіритися в будь-яких момент. Навіть в моменти  (яких в нас не так багато, бо ми просто не встигаємо їх проводити) акційних пропозицій чи знижок, вони чітко зафіксовані в термінах.

Доступність всіх форм зв'язку. Всю необхідну консультацію  можна отримати одразу з сайту і при цьому скористатися будь-яким зручним способом – телефонний дзвінок, вайбер, повідомлення в мессенджер, елетронна пошта. І до цього ставимося дуже серйозно. Цього літа у Львові було проведено масштабне дослідження компанією Audit of Sales, за результатами якого ми отримали декілька відзнак. І найкраща з них навіть не те, що наші комплекси увійшли в трійку найкращих проектів Львова і області, а те, що саме наш представник нашої команди  Мар’яна Винницька за висновком цього аудиту була визнана найкращим менеджером з продаж.

 

Мобільність. Щоб людина не витрачала намарне свій час та кошти, ми запровадили постійно діючий автотрансфер. Покупець може скористатися нашим транспортом, щоб побувати на будівельному майданчику і побачити все вживу. Додатково ми щотижня публікуємо фотоогляд ходу будівництва та щомісяця – відеоогляд, які в постійній доступності як для майбутніх власників, так і для тих, хто тільки обирає собі нове житло.

Вдосконалення.  Періодично ми проходимо як перевірки контролюючих органів, так і самоперевірки. Вже згадуваний, до прикладу, аудит компанії Audit of Sales, за яким наші об’єкти ввійшли до трійки найкращих комплексів Львова і області зі 100 загалом, які перевірялись. Ми пройшли перевірку і стали учасником Асоціації Західно-Українських Забудовників. І це тільки частина з того, яка є помітною. Додатково відбуваються постійні тренінги, проекти «таємний покупець», сертифікації і навчання.

Це, до речі, стосується не тільки наших відділів, але і об’єктів і інфраструктури. До прикладу, влітку ми з міською радою виступили ініціаторами будівництва нової тимчасової дороги, яка б з’єднала вулиці Під Голоском та Малоголосківську. І станом на сьогодні вже ведуться роботи з її створення, а додатково розробляється документації для облаштування хідника на Малоголосківській - ця вулиця після влаштування нової тимчасової дороги, має бути закрита для великогабаритного транспорту.

 

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ

Замість кількох тисяч одинакових квадратних метрів ми обрали шлях якісних пропозицій в сегментах, які цікаві для покупця і робимо їх якісно. Сьогодні ми пропонуємо класичний житловий комплекс, будинок клубного типу і апарт-готель – інвестиційна нерухомість, що дає постійний прибуток.

Такий підхід дає і ще одну  позитивну річ  - клієнт стає поінформованішим. Людині, яка бачить ці пропозиції, легше зробити вибір, конкретизувавши своє бажання стати власником квартири. І водночас мешканці формуються як професійні покупці. Раніше до вибору їм пропонували тільки квадратний метр, що різнився ціною і розміщенням. Різноманіття пропозиції, який ми почали реалізовувати у Львові, робить мешканця більш ознайомленим. В місті почала формуватися культура нерухомості і її складових. А це, в свою чергу, формує і саме місто – іншим учасникам ринку будівництва вже не вдасться будувати звичайні будинки, їм доводиться переорієнтовуватися на потреби покупця, який хоче бачити місто красивим і зручним.

Апгрейд ваших побажань!

На початку місяця ми презентували у Львові новий комплекс OBRIY2. Основна його концепція – «апгрейд Ваших побажань».  Новий житловий комплекс має стати не просто продовженням ЖК OBRIY на Малоголосківській, а доповнений новими сучасними рішеннями. До «родзинки» OBRIY`ю – панорами на Високий Замок та затишного барбекю-парку – в OBRIY2  додалися нові складові, які роблять житловий комплекс ще більш орієнтованим на інтереси майбутніх мешканців.

Бейбі клаб. В комплексі буде творена дитяча кімната, де можна залишити свою дитину на кілька годин в досвідчених руках висококваліфікованих педагогів, поки є необхідність вирішити власні справи.

Лоббі. В комплексі передбачено не просто коридор, а зручний простір для зустрічей – як дружніх, так і ділових. Роботу і атмосферу забезпечуватимуть  безкоштовний Wi fi, музичний фон і  м'які меблі. Такий формат виправдав себе і став нормою для житлових просторів. Мешканцям не потрібно зустрічати гостей на вулиці чи шукати найближче місце для розмов.

 


Читайте також:
6 Березня, 2019 06:25
Miro Baby club - а чому б не назвати нашою мелодійною мовою «Клуб немовля»
Забембали вже тою англійською. Самі добре не знають, а слово вставити мусять
18 Вересня, 2018 21:19
L. Оббоже, тепер Шепетівку не відрізнити від Львова, турботливі.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!