Офіційно. В Україні запровадили вихідний на Різдво 25 грудня

7119 1
Різдво 25 грудня буде вихідним, а 2 травня – робочим днем.
ілюстративне фото: L-travel.com

ілюстративне фото: L-travel.com

Верховна Рада з другої спроби зробила день святкування Різдва католиками – 25 грудня – вихідним, а 2 травня – робочим днем. За відповідний законопроект проголосували 238 народних депутатів, передає УНН.

Читайте також: А чому б не перенести? Львів’яни, які двічі відзначають Різдво

Законопроектом передбачається внести зміни до Кодексу закону про працю, відповідно до яких 25 грудня стає вихідним. Також наголошувалося, що в разі, якщо 25 грудня припадає на вихідний, то наступний день оголошується вихідним. При цьому парламентарі скасували вихідний день 2 травня.

Читайте також: Вшануймо працею: українці не досить багаті, щоб так багато святкувати й відпочивати

Нагадаємо, про те, що слід зробити, щоб в Україні святкували народження Ісуса Христа з усім світом та до яких змін в церковному календарі це може призвести Tvoemisto.tv раніше розповідав завідувач кафедри літургійного богослов’я УКУ, заступник голови Патріаршої літургійної комісії УГКЦ о. Василь Рудейко.


Читайте також:
16 Листопада, 2017 17:04
Факт НЕ ТІЛЬКИ КАТОЛИКИ ЖИВУТЬ ЗА НОВИМ ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ, АЛЕ Й УСІ ПРАВОСЛАВНІ ЦЕРКВИ СВІТУ — включаючи Константинопольську, Кіпрську, Болгарську, Румунську, Албанську, Грецьку (від грецької ми прийняли релігію) користуються Григоріанським календарем і Різдво Христове святкують 25 грудня.
І тільки ВСУПЕРЕЧ майже всьому християнському світу Різдво (7 січня - за старим Юліанським календарем) святкують – Московська православна церква, Сербська та Грузинська.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!