Ощадбанк замінить російське програмне забезпечення 1С, яке потрапило під санкції

1758 0
Ощадбанк замінить російське програмне забезпечення для бухгалтерів 1С, що потрапило під санкції РНБО.
фото: expres.ua

фото: expres.ua

Голова правління державного “Ощадбанку” Андрій Пишний розповів, що банк має намір надати майданчик, який замінить російське програмне забезпечення для бухгалтерів 1С, що потрапило під санкції РНБО. Про це повідомляє finance.ua.

Також Андрій Пишний заявив, що “Ощадбанк” розробляє систему, орієнтовану на обслуговування малого та середнього бізнесу. Вона являє собою просунутий інтернет-банкінг для представників МСБ. Зараз ця система тестується на трьох обласних управліннях. В загальнонаціональну експлуатацію, за словами Пишного, вона буде запущена вже в найближчі кілька місяців.

Читайте також: Як же ж ми без Вконтакті

«Наша система «Корплайт» має, в тому числі, модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто, будучи нашим клієнтом, ви не просто зможете здійснювати перекази, ви можете вести свій фінансовий управлінський, бухгалтерський облік», – повідомив банкір.

Таким чином, система дасть можливість обміну даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік. І вже до кінця 2017 року дозволить підприємцям не використовувати російське програмне забезпечення для бухгалтерів 1С, яке потрапило під санкції РНБО.

За словами Андрія Пишного, всі системи “Ощадбанку” протягом останніх трьох років свідомо очищалися від зовнішнього небезпечного впливу, зокрема, російського: «Тому до такого рішення не просто готові, ми вже давно реалізували цю концепцію».

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!