«Я щоденно запалюю свічку за мир в Україні»: Папа Римський зустрівся з главою УГКЦ

1380 0
Глава УГКЦ запросив Папу Римського в Україну як посланця миру.
Фото: УГКЦ

Фото: УГКЦ

Вчора, 9-го жовтня, у Ватикані зустрілися Предстоятелі Східних Католицьких Церков та Святіший Отець Франциск в рамках Пленарної асамблеї Конгрегації для Східних Церков. Блаженніший Святослав подякував Папі Римському за підтримку українського народу та запросив відвітати Україну. Про це повідомляється на сайті Української Греко-Католицької Церкви.

Читайте також: Блаженніший Святослав: бути собою – це бути справжнім

«Я хочу подякувати вам, Ваша Святосте, за підтримку та допомогу Україні. Нас відвідали два ваших посланці: спочатку кардинал П’єтро Паролін, Держсекретар Ватикану, а цього року – кардинал Леонардо Сандрі, префект Конгрегації для Східних Церков. Тепер, Святіший Отче, діти очікують візиту свого батька», ‒ сказав Блаженніший Святослав.

Також він додав, що політики не знають, як припинити війну в Україні, а Мінські домовленості не працюють. «Наш народ вірить, що ваш візит, як посланця миру, може зупинити війну», – розповів глава УГКЦ.

Читайте також: Папа Франциск про культуру марнотратства, надію і революцію ніжності

Папа Франциск запевнив, що підтримує Україну: «Перед іконою, котру ви мені колись подарували в Аргентині, я щоденно запалюю свічку за мир в Україні й молюся за припинення війни».

 

 

 

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!