Пасажирам львівського громадського транспорту почали повертати надмірно списані кошти

5953 0
У лютому цьогоріч стався збій в роботі е-квитка і частині пасажирів, які у цей день розрахувалися за проїзд банківською карткою, списало подвійну вартість за проїзд.
ФОТО: ЛМР

ФОТО: ЛМР

Пасажирам львівського громадського транспорту, яким у лютому цьогоріч списали подвійну вартість проїзду під час розрахунку банківською карткою, почали повертати кошти. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Станом 22 червня повернули вже понад половину помилково списаних коштів. Покрити ж всі надлишкові трансакції планують до кінця наступного тижня. 

«Починаючи з березня і станом на зараз людям повернуто гроші за понад 18 тис. «подвійних» трансакцій.  Наступного тижня плануємо звершити цей процес. Тож пасажири, яким ще не повернули «подвоєння» оплати, в найближчі дні отримуватимуть сповіщення у своєму телефоні про повернення коштів», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор». 

У комунально підприємстві вказали, що повернення коштів відбувається автоматично. 

Нагадаємо, 23 лютого, відбувся тимчасовий збій у роботі фінансового ядра компанії «Мікроелектроніка, яка є головним підрядником впровадження системи електронного квитка у Львові. Через це у частини пасажирів, які у цей день розрахувалися за проїзд банківською карткою, відбулось «подвоєння» транзакцій.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!