Перемогла мозаїка. Мешканці Підзамча обрали брендинг для свого району

763 0
Мозаїка складається з яскравих плиточок, окремих елементiв Пiдзамча. Кожна з цих плиточок символiзує культуру чи особливiсть району, а разом вони утворюють єдине Пiдзамче.
Фото: Підзамче.Нарешті

Фото: Підзамче.Нарешті

В межах проєкту «Підзамче. Нарешті!» жителі Підзамча голосували за найкращий варiант брендування району. Перемогу здобула концепцiя дизайнерiв Юрiя Осадка та Ольги Новiкової (55,49%), яка випередила конкурента на понад 15%. Детальнiше про неї можна прочитати тут.

«Наша айдентика – це мозаїка, що складається з яскравих плиточок, окремих елементiв Пiдзамча. Кожна з цих плиточок символiзує культуру чи особливiсть району, а разом вони утворюють єдине Пiдзамче – i наш логотип. Ми зобразили такий собi калейдоскоп культур, i тiльки пiзнавши кожну культуру можна пiзнати Пiдзамче, таке, яким воно є», – кажуть дизайнери варiанту-переможця.

За концепцiю авторства Павла Коряги та Ольги Ярославської, яка здобула друге мiсце, проголосували 40,28%. Також можна було описати власне бачення брендингу на окремому аркушi – такий варiант обрали 4,23% виборцiв.

Дизайнерськi групи чотири мiсяцi працювали над розробкою брендування, а для мешканцiв органiзували шiсть презентацiй варiантiв за участю авторiв та тривале голосування  у чотирьох точках району.

На основі концепції, яка пееремогла, розроблять бренд-бук Підзамча. Iніціатори задуму кажуть, що його зможуть використовувати всi, хто створюватиме проєкти на територiї району. Перше практичне застосування брендбуку вiдбудеться у мультимедiйному маршрутi Пiдзамча, а також в iдеях учасникiв Мануфактури проєктiв «Нарештi!» (тренiнгiв з проєктного менеджменту в межах «Пiдзамче. Нарештi!»).

Презентацiя бренд-буку, маршруту та iдей проєктiв для Пiдзамча вiдбудеться 24 серпня у Палацi Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1). У проєктi анонсують деталi подiї вже незабаром на сторiнках у Facebook та Instagram

«Підзамче. Нарешті!» – це ініціатива, що гуртує навколо себе активних діячів та мешканців мікрорайону Підзамче у Львові. Над ініціативою працює громадська організація Львівський культурний центр у партнерстві з Центром соціальних інновацій, Палацом Гната Хоткевича та офісом "Львів – місто літератури ЮНЕСКО". Проєкт існує за підтримки Українського культурного фонду.

Партнерська публікаціяЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!