Перевізники масово скасовують єЧергу через нове блокування на кордоні з Польщею
Через польських протестувальників водії обирають інші пункти пропуску.
фото умовне
фото умовне

13 травня 2025, 09:29

Міжнародний пункт пропуску «Ягодин» на кордоні з Польщею різко зменшив обсяги оформлення вантажівок: за ніч з 12 на 13 травня митники оформили лише 8 фур на виїзд з України. Причиною стало блокування руху польськими перевізниками. Про це повідомила Державна митна служба України.

«12 травня з 16:00 міжнародний автомобільний пункт пропуску «Дорогуськ-Ягодин» був заблокований для проїзду протестною акцією польських перевізників.

Вони обмежили рух вантажівок до однієї на годину в напрямку виїзду та в’їзду в Україну. Відтак за 12 годин нічної зміни на митному посту «Ягодин» оформили 205 ваговозів на в’їзд та лише 8 – на виїзд з України», – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Польські перевізники планують блокаду одного із пунктів пропуску. Рух вантажівок може бути ускладненим

Станом на ранок 13 травня кількість фур у єЧерзі на виїзд через «Ягодин» скоротилася з 1391 до 789. Водії переорієнтовуються на інші маршрути й не стають «живу чергу» на в’їзд до України.

Нагадаємо, що нещодавно на одному з пунктів пропуску почався ремонт. Детальніше за посиланням.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"