Перший урок у школах Львова буде присвячено екології

3868 0
Педагоги мають розповісти дітям про забруднення навколишнього середовища та пояснити, наскільки важливо сортувати відходи.

Управління освіти ЛМР рекомендує провести перший урок 2017/2018 навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах м. Львова на тему: «Екологічна культура – шлях до сталого розвитку та  енергонезалежності України». Як інформує прес-служба Львівської міської ради, форму проведення уроку учитель обирає самостійно.

Читайте також: У п’яти львівських школах з вересня навчатимуться без дзвінків

За даними міської ради, одним зі стратегічних напрямків розвитку освіти у Львові в контексті положень «Нової української школи» є підвищення рівня екологічної свідомості. З огляду на це важливо донести до дітей інформацію про стан забруднення навколишнього середовища, а також – роз'яснити  необхідність сортування і повторного використання сміття», – розповіли в управлінні освіти ЛМР

Нагадаємо, станом на 1 вересня 2017 року  у загальноосвітніх навчальних  закладах м. Львова: 8424 першокласники,  учнів 11-х класів – 4016.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!