Петиція про очищення Алтайських озер зібрала необхідних пів тисячі підписів

1818 1
Тепер її мають розглянути на одному з пленарних засідань депутати міської ради.
Фото: Вікторія Ейсмунт

Фото: Вікторія Ейсмунт

Петиція про очистку Алтайських озер, що на вул. Коновальця у Львові, зібрала необхідних пів тисячі підписів. Її зареєстрували 15 серпня і станом на зараз за петицію проголосувало 502 людини.

Автор Олексій Столяров просить ліквідувати скидання відходів у водойму, а також провести очищення та углиблення озер.

«Стан Алтайських озер, що на вул. Коновальця, є загрозливим. Декілька років робили невдалі спроби і марно витрачали кошти на очищення та облаштування берегу. На сьогодні, судячи з запаху та помутніння води, відбувається скидання відходів в одне з озер. Потрібно це ліквідувати, провести очищення та углиблення озер, модернізувати дамбу для налагодження протоку води, облаштувати берегову лінію», — каже він.  

Читайте також: Мандрівка львівськими озерами

Тепер її мають розглянути на одному з пленарних засідань депутати Львівської міської ради.

Додамо, що також у серпні зареєстрували петицію про очищення озера на вул. Симоненка. Однак станом на зараз вона зібрала лише 194 підписи львів’ян.Читайте також:
4 Жовтня, 2019 13:32
666 ... от ті "пів тисячі" самі б узялися і почистили ...а так ... хочуть бути - виглядати гарними за загальний кощт ? ... ( а там наразі побудувалися-живуть конкретні нензи )...відразу відчувається -- нащі люди ! ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!