Під Бахмут перекинуть додаткові підрозділи та посилять вогонь по окупантах, – Зеленський

1684 0
Організовані кроки, які необхідні для зміцнення нашої оборони.
Фото: ОП

Фото: ОП

Бахмут тримається, попри атаки російських окупантів. Туди будуть перекинуті додаткові підрозділи, також по окупантах посилять вогонь, про це у своєму вечірньому зверненні повідомив президент України Володимир Зеленський.

За його словами, тривають важкі бої на Луганщині й Донеччині – Бахмут тримається попри все. І хоча більша частина міста зруйнована російськими ударами, Сили оборони відбивають постійні спроби російських наступів. Також тримається Соледар. Хоча там ще більше руйнувань і дуже тяжко…

«Немає такого клаптика землі біля цих двох міст, на якому б не віддав своє життя окупант за божевільні ідеї господарів російського режиму. Це одне з найбільш кривавих місць на фронті», – зазначив Зеленський.

Президент додав, що сьогодні командувач напрямку, генерал Сирський, об’їхав війська, які обороняються на підступах до Бахмута і Соледара. Він відзначив бійців нагородами за стійкість. На місці організовував кроки, які необхідні для зміцнення нашої оборони. Зокрема, туди будуть перекинуті додаткові підрозділи та посилено вогонь по окупантах.

Зеленський наголосив, усі наші позиції, всі наші дії в обороні взаємопов’язані, і від стійкості та ефективності дій у кожній точці фронту залежить стійкість та ефективність дій на фронті загалом.

«Я дякую всім нашим захисникам і захисницям, які діють саме так, які усвідомлюють, що їхня особиста стійкість, їхня особиста міцність і результативність дають стійкість, міцність і результативність усій державі. Ми обороняємо всю державу, де б за неї не відбувалися бої», – сказав він.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!