Під Львовом встановили рекламу, схожу на політичну. Хто замовник

4838 0
Рекламні білборди можна побачити на дорогах на виїзді зі Львова.
Фото: прес-служба Форуму видавців

Фото: прес-служба Форуму видавців

Команда Форуму видавців розмістила білборди із закликом до читання, оформлення яких нагадує логотипи реклам українських політичних партій. Рекламні білборди можна побачити на дорогах на виїзді зі Львова.

«Щоб посилити дискусію про читання книг, ми розмістили кілька бордів на околицях Львова, які мімікрують під політичну рекламу», – кажуть ініціатори.

Організатори додають, що більшість найпопулярніших сторінок у соцмережах – це акаунти політиків. Тож вони вирішили звернутись й до них, щоб вони опублікували на своїх сторінках у соціальних мережах свій перелік з 5 книжок, які вони радять прочитати українцям, таким чином запстивши флешмоб серед політичних і культурних діячів #5books.

«Ми написали листа багатьом українським політикам. Ми розуміємо, що протягом наступного року в країні буде дуже багато політики – президентські та парламентські вибори. Політики будуть дуже багато писати про те, як вони планують робити нашу країну успішною. Але ми впевнені, що є ще одна важлива тема – необхідність читання», – розповідають у команді Форуму видавців.

Крім флешмобу #5books, до 25-го ювілейного Форуму видавців запустили низку ініціатив, зокрема записали відео з відомими видавцями, авторами, музикантами, громадськими діячами про книги.

Нагадаємо, з 19 по 25 вересня у Львові відбуватиметься Форум видавців, фокусною темою якого буде «Ринок Свободи»: критерії визначення ціни на свободу, спекуляції поняттям свободи в пропаганді та уявлення про свободу загалом. Із повним переліком заходів форуму можна ознайомитись за посиланням.

Фото прес-служби Форуму видавців


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!