Політична реклама

Пластикові вікна можуть спричинити отруєння чадним газом

1592 0
У Львові від початку року вже трапилося 6 випадків отруєння людей чадним газом, постраждало 8 осіб, 3 із них – діти, інформує прес-служба Львівської міськради.
www.torange.ru -

www.torange.ru -

Встановлення металопластикових вікон та герметичних дверей обмежує притік свіжого повітря в квартиру, необхідного для нормального функціонування газових приладів. Це може спричинити отруєння чадним газом. І крім того, встановлення сучасних опалювальних котлів в тих випадках, коли не проведено гільзування димових каналів, з часом призводить до руйнування цих димових каналів. Також встановлювати пластикові вікна у квартирах з пічками дуже небезпечно.

«Чадний газ – це безколірний газ без запаху, тобто відчути по запаху, що він наповнює приміщення, неможливо. Сумна статистика свідчить про те, що велика кількість випадків отруєння чадним газом відбувається в квартирах, де встановлені так звані «євровікна» і відсутня або самочинно перебудована вентиляційна система чи система димовидалення. Тому просимо усіх пам’ятати ознаки отруєння чадним газом та у разі їх виявлення негайно викликати швидку», - наголосив керівник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.

Нагадаємо, чадний газ (окис вуглецю) - безколірний газ без запаху. Отруєння може статись під час роботи бензинових двигунів, при згорянні природного газу, при пожежах та на деяких промислових об'єктах. Велика кількість смертельних випадків відбувається у закритих приміщеннях з відсутнього вентиляцією, наприклад, в квартирах, де встановлені євро вікна без повітрофільтрів та гаражах.

Ознаки та симптоми отруєння чадним газом:  головний біль, м'язова слабість, задуха,  червоний колір обличчя, потьмарення свідомості, тривала дія чадного газу може привести до смерті.

Перша допомога при отруєнні чадним газом: Негайно викличте машину «швидкої медичної допомоги». Постраждалого необхідно винести на свіже повітря.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!