У Львові УКУ розбудує корпуси

2262 0
У південній частині ділянки на перспективу пропонують також будівництво офісів, об’єднаних з терасою податкової адміністрації, на першому рівні якої хочуть розмістити заклади торгівлі.
візуалізація з детального плану

візуалізація з детального плану

У районі вулиць Чмоли, Козельницької та Енергетичної у Львові Український католицький університет хоче збудувати два навчальні корпуси, офісний центр та облаштувати пішохідно-відпочинкову зону. Йдеться про територію площею 13,2 га, відповідний детальний план якої погодили депутати ЛМР під час сесії 28 березня, інформує Tvoemisto.tv.

Читайте також: У Львові підтримали петицію щодо заборони висотної забудови в одному з районів

Згідно з пояснювальною запискою, уся територія детального плану поділена між землекористувачами. На території проєктування розташована Державна фіскальна служба, колишній банк «ВТБ» (зараз використовується як офіси різних підприємств) та його парковка, Інститут регіональних досліджень ім. Долішнього НАН України, приватна автостоянка, салон кераміки, автошкола, а також незавершена будівля коференц-залу на 790 місць, придбана у власність Українського католицького університету.

Зі східного боку територія примикає до межі історичного ареалу Львова та потрапляє в буферну зону пам’яток ЮНЕСКО, згідно з історико-архітектурним опорним планом.

У південній частині на перспективу пропонують також будівництво офісів, об’єднаних з терасою податкової адміністрації, на першому рівні якої хочуть розмістити заклади торгівлі. На проєктованій терасі має зʼявитися і пішохідно-відпочинкова зона. Додатково пропонують розширити інститут регіональних досліджень ім. Долішнього НАНУ.

Передбачають, що частину ділянки Державної фіскальної служби передадуть в постійне користування УКУ для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва залу на 790 місць, який пропонують реконструювати під центр занять багатоцільового  та спеціалізованого призначення з прибудовою додаткових приміщень.

Читайте також: Ви бачили Під Голоском? Ми такого не хочемо». Де у Львові буде новий мікрорайон

Окрім цього, планують збудувати два навчальних корпуси, об’єднаних  наземним переходом через вул. Проектовану, 1, в комплексі з багатофункційним центром та спорудами громадського призначення.

Додамо, що замовником проєкту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, а розробником – ДП ДІПМ «Містопроект».

Софія Шавранська

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!