Політична реклама

Пологовий на Батальній у Львові до літа не відкриють

3033 0
Будівельні роботи з реконструкції перинатального центру у Львові проводяться неналежним темпом. Третій корпус стоїть без покрівлі, залишаються недобудованими третій та четвертий поверхи, розібрані ліфтові шахти, відсутня вентиляція.
Будівництво перинатального центру. Фото - Гал-інфо

Будівництво перинатального центру. Фото - Гал-інфо

Впродовж року, до початку четвертого кварталу 2014 року, перинатальний центр мав би бути введений в експлуатацію, - розповіла головний лікар перинатального центу Лариса Янів, впродовж року, до початку четвертого кварталу 2014 року, перинатальний центр мав би бути введений в експлуатацію.
 

«Будівельні роботи мали б закінчити у серпні, щоб у серпні-вересні ми могли розпочати налагоджувати обладнання, провести випробовування та у грудні розпочати повноцінну роботу, – наголосила головний лікар. – Втім, як я бачу, з початку року реконструкція проводиться незадовільними темпами. Навіть до Нового року реконструкція йшла не так, як ми очікували і як було домовлено раніше».

Також вона зазначила, що увесь персонал лікарні перебуває у режиму вимушеного простою, зі збереженням робочих місць. Частині працівників вдалось влаштуватись на роботу у інші медичні заклади, зокрема, в Львівську клінічну лікарню. Прийом пацієнтів до перинатального центру призупинений ще у вересні 2013 року, повідомдляє Гал-інфо.

Нагадаємо, що Львівський державний обласний перинатальний центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівський області. В рамках реалізації національної програми «Нове життя» перинатальний центр у вересні минулого року був закритий на реконструкцію. Завершення реконструкції заплановано на 1 грудня 2014 року. Існують побоювання, що терміни виконання будівельних робіт буде зірвано. Вартість реконструкції оцінили у близько 100 млн грн.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!