Польські авіалінії дозволили змінювати дату вильоту та ім’я туриста у білетах

1265 0
Оновлення тарифної сітки пов'язано з ситуацією на ринку через пандемію.
фото: wing.com.ua

фото: wing.com.ua

Польські авіалінії LOT ввели новий гнучкий тариф Flex Plus, який дозволяє безкоштовно змінювати дату вильоту і після оплати збору змінювати ім'я туриста в бронюванні. Про це повідомляє Avia.news.

Оновлення тарифної сітки пов'язано з ситуацією на ринку через пандемію. З 17 червня квитки за новим тарифом Flex Plus продаються у всіх трьох класах LOT: економічному, преміум і бізнес.

При зміні дати вильоту жодних штрафів не стягуватимуть, але пасажирів можуть попросити доплатити різницю тарифів, якщо новий квиток коштує дорожче, ніж старий.

Змінити ім'я мандрівника в бронюванні можна не менше, ніж за 48 годин до вильоту при оплаті фіксованого збору 60 євро, проте всі рейси повинні виконуватися авіалініями LOT.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!