Поляки заблокували рух вантажівок на кордоні з Україною

812 0
На виїзд в’їзд в Україну пропускається лише транспорт з гуманітарною допомогою, небезпечними вантажами та тваринами.
Фото умовне

Фото умовне

Від ранку 4 травня польська сторона заблокувала оформлення вантажних автомобілів як на виїзд з України, так і на в’їзд на пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ». На виїзд в’їзд в Україну пропускається лише транспорт з гуманітарною допомогою, небезпечними вантажами та тваринами.

Джерело: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

Протестувальники зібралися на мітинг із вимогою  повернути дозволи на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень для українських перевізників на в'їзді до Польщі.

«Ми вимагаємо відновлення дозвільної системи для українських перевізників. Прив’язка дозвільної системи до системи Sent, щоб кожен український, білоруський та російський транспортний засіб, що в’їжджає, був зобов’язаний вводити номер дозволу в систему. Вимагаємо заборонити в'їзд білоруських і російських напівпричепів», – зазначають протестувальники, передає RP.

Також у вимогах протестувальників йдеться про застосування до українських перевізників екологічної норми EURO4, яка в Україні застосовується щодо до польських перевізників.

Нагадаємо, що в лютому у пунктах пропуску на кордоні з Польщею на Львівщині також збільшилась кількість транспорту. Крім того, спостерігалося уповільнення пропуску вантажівок в обох напрямках. Причиною є протести на території Польщі.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!