Помер львівський гуморист Остап Федоришин

4244 1
Остап Федоришин пішов з життя після тривалої хвороби.
фото: сторінка Андрія Соколова у Facebook

фото: сторінка Андрія Соколова у Facebook

У п’ятницю, 29 грудня, пішов з життя відомий львівський гуморист та заслужений діяч мистецтв України Остап Федоришин. Про це на своїй сторінці у facebook повідомив керівник конфедерації вільних профспілок Львівщини Андрій Соколов.

«Сьогодні, після тривалої хвороби, відійшов у вічність заслужений діяч мистецтв України, незмінний директор театру-студії "Не журись", видатний гуморист Остап Федоришин. Відходить епоха українського відродження, але запалює нові покоління українських митців», – написав він.

Остап Федоришин – український режисер, заслужений діяч мистецтв України, директор Львівського естрадного театру «Не журись». Був депутатом Львівської обласної ради V скликання. Закінчив факультет журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка.


Читайте також:
29 Грудня, 2017 22:58
Ярослав Нехай з Богом спочиває! Вічна пам'ять!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!