Помер львівський поет Григорій Чопик

3318 0
Григорій Чопик був співорганізатором низки Форумів видавців у Львові.
Фото: Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка

Фото: Наукова бібліотека ЛНУ ім. Івана Франка

У Львові помер поет та філолог-полоніст Григорій Чопик. Про це 14 вересня повідомили на сторінці наукової бібліотеки Львівського університету імені Івана Франка.

Григорій Чопик упродовж 2003-2017 років обіймав посаду Вченого секретаря бібліотеки. Він був поетом, літературознавцем та громадським діячем. 

Чоловік опублікував книжки «Василь Стефаник» (2001), «Українська розвідниця Ольга Басараб» (2004) та поетичну збірку «Чорна чайка» (2005). Григорій Чопик також був співорганізатором IX–ХV Форумів видавців у Львові. У Львівському університеті викладав та вів наукову роботу.

Читайте також: Помер відомий львівський психіатр

Про час і місце парастасу й похорону повідомлять згодом.

Нагадаємо, що 6 вересня вночі помер історик і релігієзнавець Ігор Козловський. 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!