Помер відомий режисер родом зі Львова Роман Віктюк

10379 0
Його життя обірвалося на 85-му році життя.
Фото: Іsraelculture.info

Фото: Іsraelculture.info

Театральний режисер, народний артист України, уродженець Львова Роман Віктюк помер на 85-му році життя. Про це повідомила Інтерфаксу помічниця художнього керівника театру Людмила Ісакович.

«Роман Григорович помер», – сказала співрозмовниця агентства.

Російські ЗМІ повідомляють, що він наприкінці жовтня захворів на коронавірусну інфекцію, його рятували у реанімації.

Відомий театральний актор і режисер, народний артист України Роман Віктюк народився 28 жовтня 1936 року у Львові. Навчався у Державному інституті театрального мистецтва (Москва), після чого повернувся до Львова, де працював актором у місцевому Театрі юного глядача, а згодом – режисером. Створив театральну студію при Львівському палаці піонерів.

Після цього Роман Віктюк працював у Твері, Вільнюсі, Одесі, Таллінні, Києві (Київський театр юного глядача), Саратові, Казані, Ризі, Ленінграді та Москві. У 1991 році створив театр свого імені в Москві, в якому виступав головним режисером і художнім керівником.

Роман Віктюк став постановником близько 200 вистав, зокрема найвідоміших – «Служниці», «Федра», «Мадам Баттерфляй», «Лоліта», «Дама без камелій».

Він створив також танцювальну школу в Італії та філіал театру в Ізраїлі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!