16 липня 2014, 08:03
16 липня 2014, 08:03
Всього на гарячу лінію Львівської обласної ради, відкриту для жителів південно-східних областей України і Криму, звернулися 1987 сімей, які виявили бажання тимчасово проживати у Львівській області. Про це пишуть Українські новини з посиланням на Львівську облдержадміністрацію.
Прийняти переселенців у своїх будинках готові 946 сімей.
Зазначається, що на сьогодні на тимчасове проживання влаштовані 4128 біженців. На Львівщині наголошують на збільшенні кількості охочих виїхати на тимчасове проживання з Донецької та Луганської областей.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"

.jpeg&w=640&q=75)


