Працівники львівських ЦНАПів отримали уніформу. Фото

5379 0
На закупівлю усіх комплектів форми з міського бюджету виділили 179 тисяч гривень.
фото: прес-служба ЛМР

фото: прес-служба ЛМР

Для 95-ти працівників львівських Центрів з надання адміністративних послуг (ЦНАП) пошили комплекти літньої та осінньої уніформи. Про це в коментарі Tvoemisto.tv розповіла в.о. директорки департаменту Валентина Бартошик.

«Студенти з Академії мистецтв долучилися до цього проекту, працювали разом з нашими працівниками, і ми спільно розробляли образ, враховуючи стилістику ЦНАПів, Львова. Звертали увагу на елегантність та красу, щоб працівники мали завдоволення від форми, щоб вони почувалися гармонійно, відповідали нашим внутрішнім стандартам», – каже вона.

Дизайн стилю одягу розробляли впродовж минулого року, а у 2018 році провели тендер та визначили виконавця робіт. Торги виграв львівський Торговий дім «Жива», засновником якої є бізнесмен Ярослав Рущишин.

Читайте також: Люди Твого міста: Ярослав Рущишин

Загалом в Департаменті адміністративних послуг ЛМР замовили 200 комплектів уніформи для 95 працівників ЦНАПів – літній та осінній варіанти. Вартість замовлення склала 179 тис. грн.

За словами Валентини Бартошик, форма підвищить впізнаваність та авторитет працівників. Вона складається з білої сорочки, чорного низу, розроблена з використанням світлих кольорів бежевого кольору. Уніформа виготовлялась з тканини з високою зносостійкістю та натуральними складниками.

Микита Гладченко,

фото Марії Стахів та прес-служби ЛМР


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!