Представники Львівщини вибороли 3 нагороди на Кубку України з карате

768 0
Змагання відбувалось у Полтаві.

Троє представників Львівщини вибороли нагороди на Кубку України з карате. Про це повідомила пресслужба управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Призери Кубку України з карате:

• У ваговій категорії до 60 кг віце-чемпіоном став 21-річний Юрій Мосійчук. Він майстер спорту України, тренується у спортивному клубі СКІФ. Його тренує Ігор Богдан.

• Бронзу у ваговій категорії понад 84 кг виборов Андрій Байдала. 24-річного майстра спорту тренує Орест Горбовий у клубі «Одісей».

• Третє місце у ваговій категорії до 68 кг виборола 18-річна Ксенія Коломійцева. Її тренує Ігор Богдан у клубі СКІФ.

Також до десятки найкращих увійшов Данило Баленко

Нагадаємо, що незряча армреслерка з Рави-Руської Анна Кушнір двічі здобула срібні медалі на чемпіонаті світу з пара-армспорту в Казахстані.