Премію імені сенатора Маккейна присудили жінкам України

971 0
На форумі жінок України репрезентувала Олена Зеленська.
Армія, жінки в армії, юрист, Броніслав Тоцький

Армія, жінки в армії, юрист, Броніслав Тоцький

Премію Джона Маккейна за лідерство на державній службі цьогоріч вручили жінкам України. Премію в рамках Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі вручав Джек Маккейн, син покійного сенатора. 

Джерело: «Європейська правда»

У презентації премії нагадали, що 15% ЗСУ складають жінки, але також вони роблять під обстрілами іншу роботу для перемоги.

«Жінки України мимоволі стали героїнями зі сміливістю, честю і гідністю, які надихнули світ», – сказав Маккейн.

На форумі жінок України репрезентувала перша леді Олена Зеленська, яка виступила перед учасниками у форматі відеозвернення. У своєму виступі Зеленська згадала, що в Києві є вулиця Джона Маккейна.

Читайте також: Велика Британія виділить 16 млн фунтів на гуманітарну допомогу для України

У свою Чергу Джек Маккейн нагадав, що його батько «здавна говорив про потребу стримати кдбшника путіна».

Додамо, що премія Джона Маккейна за лідерство на державній службі щорічно вручається на Галіфаксському міжнародному безпековому форумі особам з будь-якої країни, які продемонстрували непересічне лідерство у прагненні до людської справедливості.

Нагадаємо, 17 листопада у Празі відбулося вручення чеської премії «Пам’яті народу». Лауреатами цьогорічної нагороди стали п'ятеро діячів із Чехії, Словаччини та України. Серед них – дисидент, правозахисник та проректор УКУ Мирослав Маринович.

Софіко Векуа
_______________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!