
21 листопада 2025, 11:24
21 листопада 2025, 11:24
Президент України Володимир Зеленський відзначив 11-річного львів’янина Романа Олексіва державною нагородою «Майбутнє України». Про це зазначено в указі на сайті Офісу президента.
Президент нагородив 20 учнів, студентів і випускників, серед яких — учень ліцею «Гроно» Львівської міськради Роман Олексів. Хлопчик пережив 35 операцій після російського удару по Вінниці 14 липня 2022 року, який забрав життя його матері.
Читайте також: У Львові провели 36-ту операцію хлопчику, який постраждав від ракетного удару у 2022 році
Як зазначено в указі на сайті Офісу президента, відзнаку «Майбутнє України» присвоюють українцям та іноземцям віком до 18 років за хоробрість, стійкість, патріотизм, волонтерську діяльність та відстоювання загальнолюдських цінностей і національних інтересів.
Нагадаємо, 14 липня 2022 року під час ракетного удару рф по Вінниці Роман перебував у клініці «Нейромед» із мамою. Жінка загинула, а хлопчик отримав важкі опіки. Лікування тривало у Вінниці, Львові та Дрездені. Після реабілітації у Німеччині хлопчик повернувся до Львова. Детальніше про це - за посиланням.
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




