Президент офіційно призначив Маркіяна Мальського головою ЛОДА

3280 18
Представити його мають сьогодні у ЛНУ імені Івана Франка.
Фото: Маркіян Мальський/Facebook

Фото: Маркіян Мальський/Facebook

Володимир Зеленський офіційно призначив Маркіяна Мальського головою Львівської облдержадміністрації. Відповідний указ про це з’явився сьогодні, 6 липня, на сайті глави держави.

Президент підписав указ учора, 5 липня, а сьогодні під час робочого візиту до Львова представив нового очільника ЛОДА. 

Читайте також: «Політика мене не цікавить». Маркіян Мальський про своє майбутнє в ЛОДА

Нагадаємо, раніше на своїй сторінці у Facebook Володимир Зеленський запропонував мешканцям Львівщини проголосувати за кандидата на посаду голови ЛОДА, якого вони підтримують. На вибір пропонували кандидатури Дениса Шмигаля – керівника ПАТ «ДТЕК Західенерго», Максима Козицького, який будує «Енергопарк Яворів» та Маркіяна Мальського – почесного консула Австрії у Львові та юриста. А 26 червня Кабінет міністрів погодив призначення Маркіяна Мальського на посаду голови Львівської облдержадміністрації.


Читайте також:
9 Липня, 2019 10:43
666 ... та певне що українка ... але ... українки ж зараз конкретно змінилися ... об'європеїлись ... можете розглядати продовження нашої бесіди , як мою вам "подяку" за ваш отой 2базар2 ... і не треба мені дякувати ...я це роблю абсолютно безкорисно і доброзичливо ... Слава Україні ! ...
9 Липня, 2019 10:17
Львів Бачу, зовсім не "джентльмент". Розчарую-українка. Досить. Шукайте "місце", і всигніть зняти...
9 Липня, 2019 10:02
666 ... мустафа чи мухамед ? ...
9 Липня, 2019 09:46
Львів Викликаєте на дуель? Про сортування і про овочі читайте в своїх коментах, а з мудрегеликами вести дискусії не буду. Часу мало. І я-дівчина.
9 Липня, 2019 09:38
666 ... ( я запропонував вам "процитувати , де я сортував людей" ... у відповідь -- "не буду" ...та ж не личить "д'артаньяну" відповідати , як конкретний імпотент ...)
9 Липня, 2019 09:16
Львів Дякую, і вам того ж. І ще більше..
9 Липня, 2019 08:43
666 ... смачного ... і дай вам Бог ....
8 Липня, 2019 20:53
Львів Не буду, злості і цинізму дуууже багато в цих коментах. Тіштесь, може"облєгчітєсь", штани зняти встигнете.. Мухи, мед, і.....
8 Липня, 2019 19:24
666 ...".. людиии будьте людьми .."... і відразу поряд якісь дивні висновки і претензії-наїзди -- "..сортуйте своє сміття.." , "..не створюйте собі проблем.." ... от так такий собі "д'артаньян" пропонує (дуже настирливо) таку собі " кашу" , де навалив оті "мухи , мед .гів.но і бджоли" ... я повторюсь -- самі їжте отаке своє "їдло" і дай вам Бог встигнути штані скинути ... ( цікаво , де це я "сортував людей" ? .. мо процитуєте ?..)
8 Липня, 2019 18:17
Львів Сортуйте правильно своє сміття(я своє сортую), а не людей, роблю певні висновки на коменти. І погрози появились... Ух, за живе зачіпили.. Людиии, будьте людьми, і не створюйте собі проблем. Україні-миру і процвітання, людям-поваги, щастя. А чи воно так буде залежить від...
8 Липня, 2019 15:16
666 ... важливо , що про ТЕБЕ ГОВОРЯТЬ ... і НЕ важливо , ЩО про тебе говорять ... але між говорити і базарити суттєва різниця існує ... і за певного сорту базар можуть і "подякувати" ...( а по поліклініках я не їжджу) ... Слава Україні ! ...
8 Липня, 2019 14:21
Львів Зрілий овощ, видно, по поліклініках їздите. Бо молодий-зелений, не дуже так полюбляє бігати по лікарях.. Хіба що ну "притисне". А тааам, в коридорах одна пенсія..І пишете"фразеологічними оборотами", видно, стара закалка. ГЕРОЯМ СЛАВА!!!
8 Липня, 2019 13:38
666 ... кожному овочу свій час ... але щоб їсти ЗЕлене , то я стільки не вип'ю ... та й свій шлунок (із дупою) я не на барахолці придбав ... Слава Україні ! ...
8 Липня, 2019 13:32
Львів І знову блокує. Я що, матюкаюсь? Чи з помилками пишу?
8 Липня, 2019 13:30
Львів
7 Липня, 2019 09:44
666 ... краще-ще краще-пакращили ...... за часи незалежності цей ряд вже викликає в українців конкретні почуття ... хтось(?) вирішив додати нових ... комусь вони "смакують" , а я таке не вживаю , бо шаную своє здоров'я ... то ж , дай вам Бог (вже незабаром) встигнути штані скинути ... про те , щоб встигнути до отого мрійного "місця" добігти , навіть мови нема ... Слава Україні ! ...
6 Липня, 2019 21:56
Львів Та краще "молодо ЗЕлено", ніж ПОРОХОКОЗЛОДУБНЕВО". Від них вже нудить, старих пердунів-крадіїв.
6 Липня, 2019 13:44
666 ... куди не кинь , усюди " молодо -- ЗЕлено" ... то вже не тільки очі повилазять від отакого "їдла" ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!