Продуктовим ринкам в Україні знову заборонили працювати. Доповнено
Причина – антисанітарні умови, говорить головний санітарний лікар України.
Фото: Wikimapia
Фото: Wikimapia

14 квітня 2020, 09:15

Постанова головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка про дозвіл на роботу для продуктових ринків від сьогодні, 14 квітня, втрачає чинність. Про це повідомив сам Віктор Ляшко у програмі «Свобода слова», передає Громадське.

Тож торгівля на ринках знову має бути заборонена – до кінця карантину.

«Ми відкрили ринки, тому що це збільшувало доступність до більш дешевих харчових продуктів. Але виявили шалені порушення і зловживання органів місцевого самоврядування, коли вони повідкривали ринки в антисанітарних умовах», – каже Віктор Ляшко.

Читайте також: Львівщина – лідер серед порушників карантину в Україні

Тож попередня постанова про роботу продуктових ринків, додав головний санітарний лікар, втрачає чинність від сьогодні, 14 квітня.

Нагадаємо, у Львові через порушення правил роботи в умовах карантину раніше закрили два ринки, проте згодом їм знову дозволили працювати.

Tvoemisto.tv звернулось за коментарем до міськради Львова. Керівниця міського оперативного штабу повідомила, що наразі жодного рішення, жодної постанови місто не отримувало, тож ринки продовжують працювати із дотриманням необхідних правил. За словами Галини Слічної, заява Віктора Ляшка про закриття ринків може спровокувати значний наплив людей, як це було із інформацією про нібито комендантську годину.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

CityLife
Відкриття ринків, літників та перукарень. Новий протокол львівської комісії з ТЕБ і НС
ЛМР просить Кабмін дозволити місту самостійно вирішувати, чи відновлювати роботу з 12 травня низки закладів.
Фото Марії Стахів

29 квітня 2020, 19:02

У Львові дозволили працювати ринкам, а з 12 травня – частково запрацюють заклади громадського харчування. Про це за підсумками комісії ТЕБ і НС повідомила керівниця штабу з протидії коронавірусу у Львові Галина Слічна. Читайте також: Уряд дозволив працювати ринкам, але за певних умов Ринки можуть працювати лише з дотриманням певних вимог, зокрема: Підприємець має бути зареєстрований як оператор ринку харчових продуктів, температуру мають вимірювати як у працівників ринків, так і у відвідувачів, на ринок впускатимуть лише в масці, на вході повинен бути дезінфектор, відстань між продавцями – не менше 3 м, робочі місця повинні бути обладнані захисними екранами...
Читати повністю
ArrowUpRightIcon

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"