У Львові шукають ідеї оновлення дитмайданчика на площі Святого Юра

2030 0
Організатори конкурсу пропонують розробити у сквері Святого Юра дитячий майданчик європейського зразка неагресивної фонової архітектури, який би не конкурував з пам’ятником Андрея Шептицького. На їхнє переконання, унікальність майданчика має полягати в ландшафтному та пластичному характері.

Ділянка проектування розташована у сквері на площі Святого Юра, історично сформованому у 1897 році за проектом Арнольда Рерінга, у зоні Р-1 (рекреаційна зона озеленених територій природних ландшафтів). У 70-х роках у сквері був збудований дитячий майданчик за проектом студентського проектно-конструкторського бюро Львівського політехнічного інституту з використанням мініатюрних форм замку. 

Дитячий майданчик знаходився у незадовільному стані та був демонтований у межах реконструкції площі Святого Юра у 2015 році та прокладення трасування автомобільної дороги.

Читайте також: На площі Кропивницького побудують дитячий майданчик

Згідно з умовами конкурсу, його учасники мають розробити концепт дитячого майданчика, де зможуть одночасно перебувати до 20 дітей трьох вікових груп – від новонароджених до 12 років.

Крім того, проект має пов’язати дитячий майданчик з існуючою планувальною структурою скверу.  Та передбачити максимальне збереження зелених насаджень і появу нових .

Заявку учасника можна було надіслати до 16 червня, 18:00. Подати конкурсний проект можна до 30 червня, 18:00. Підсумки конкурсу підведуть 7 липня. Премії конкурсу:

Перше місце – 7 000 грн + контракт;

Друге місце – 2 000 грн

Третє місце – 1 000 грн

Нагадаємо, конкурс пройде в межах проекту “Дитячий простір у сквері Святого Юра“, поданого ГО “Батьки в дії“ та членами організації “Пласт – НСОУ“. Громадський проект (код 157) став одним з переможців відбору через е-сервіс “Громадський бюджет Львова“ у межах громадського бюджету м. Львова.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!