У Львові підвищили вартість проїзду у громадському транспорті до 10 гривень

7180 0
Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
Фото: Вікторія Савіцька

Фото: Вікторія Савіцька

Виконавчий комітет Львівської міської ради сьогодні прийняв рішення, яким підвищив вартість проїзду у громадському транспорті міста до 10 гривень.

Ціна буде однаковою як для автотранспорту, так і для електротранспорту. Але квиток в електротранспорті коштуватиме 10 грн у водія, 9 гривень у кіоску і 8 грн 50 копійок – буде вартість при купівлі квитка через електронні сервіси. 

Вартість разового квитка на проїзд у електротранспорті для студентів становитиме 5 гривень, якщо купувати квиток у водія. Вартість при купівлі квитка через електронні сервіси для студентів буде 4 гривні. 

Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення на сайті Львівської міської ради. В управлінні транспорту повідомили, що ймовірно воно почне діяти вже з четверга, 27 травня.  

Під час засідання члени виконавчого комітету запропонували розробити абонементи на проїзд в автотранспорті та електротранспорті.

Нагадаємо, регуляторний акт про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті на сайті Львівської міської ради оприлюднили у березні. Його розглянув Антимонопольний комітет.

Вікторія СавіцькаЧитайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!