Проїзні на львівський електротранспорт можна купити онлайн. Інструкція

15224 2
У Львові запустили сайт з онлайн продажу проїзних квитків.
фото: www.ukrainetogo.com

фото: www.ukrainetogo.com

ЛКП «Львівелектротранс» запустив сайт, на якому можна придбати різні види проїзних на проїзд у електротранспорті. На сайті пропонують три види квитків:

  • загальний на 30 календарних днів за 120 грн;
  • пільговий на 30 календарних днів за 60 грн;
  • туристичний на 3 календарні дні за 40 грн.

 

Для того, щоб придбати необхідний вид проїзного, варто обрати один із трьох варіантів та ввести своє прізвище та ім’я, а також електронну пошту, куди має прийти чек та проїзний після реєстрації. На цій же сторінці можна скористатися підпискою, завдяки якій щомісяця система автоматично оформлятиме новий проїзний документ на ваше ім’я.

Після реєстрації вашу сторінку переадресує на банківський портал, для введення номеру картки, терміну дії та коду CVV. Варто зауважити, що оплату можна здійснити через будь-який український банк. 

Читайте також: Директор «Львівелектротрансу» ловить «зайців» у трамваях

Сайт має розширення для комп’ютера, планшета та телефона. Пасажир може роздрукувати проїзний із листа, що прийде на пошту після завершення реєстрації на сайті, або за необхідності пред’явити контролеру QR код на екрані смартфону. Контролери, у свою чергу, перевірятимуть справжінсть проїзного з допомогою сканеру кодів на смартфоні. Окрім того, пасажир повинен мати із собою документ, що посвідчує особу, оскільки проїзні будуть іменними.


Читайте також:
24 Липня, 2019 08:20
Львiвський батяр Нiякого обману, просто за рiк проїзнi подорожчали.
25 Січня, 2019 13:49
Andriy Moravkskiy Ви обманюєте народ. Зайшов на сайт, який ви вказали. Там місячний квиток - 150 гривень !!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!