Прострочені паспорти українців залишаються тимчасово дійсними

1856 0
Власники документів повинні обміняти їх протягом 30 днів з моменту припинення або скасування в Україні воєнного стану.
Фото: РБК

Фото: РБК

Паспорти громадян України, термін дії яких закінчився під час воєнного стану, залигаються дійсними. Відповідну постанову 21 жовтня прийняв Кабінет Міністрів.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

«Паспорти громадян України у формі картки, терміни дії яких закінчилися під час війни, та паспорти зразка 1994 року, до яких не вклеєно фотокартки при досягненні 25- чи 45-річного віку (якщо термін вклеювання фотокартки настав у період дії воєнного стану), є документами, що й надалі посвідчують особу та підтверджують громадянство України», – йдеться у повідомленні.

Також, згідно з постановою, іноземці та особи без громадянства, окрім громадян рф, можуть в’їжджати в Україну та законно перебувати на її території на підставі посвідки на тимчасове або постійне проживання, термін дії яких закінчився або які підлягають обміну після 24 лютого 2022 року.

Зазначається, що власники таких документів зобов’язані їх обміняти протягом 30 днів з моменту припинення або скасування в Україні воєнного стану.

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!