Що зміниться на вулиці Чернівецькій після реконструкції. Деталі

4521 0
На вулиці Чернівецькій буде дві для громадського транспорту й три (дві на виїзд, одна на в’їзд) – для приватних авто й таксі.
Зоя Красовська

Зоя Красовська

Вулиця Чернівецька у Львові сполучає залізничний вокзал із вулицею Городоцькою. І якщо площу перед вокзалом уже частково відремонтували і відкрили, то Чернівецьку сподіваються розпочати найближчим часом.

Читайте також: Фонтан, мости та дерева. Як змінюється Двірцева у Львові. Фоторепортаж

Як розповів Tvoemisto.tv архітектор ЛКП «Інститут просторового розвитку» Ростислав Білинський, підрядник чекає дозволу на початок робіт.

«По всій довжині, аж до повороту з Городоцької на вокзал, продовжиться пішохідний променад. Із лівої сторони, якщо дивитися у напрямку Городоцької, курсуватиме громадський транспорт. Перед кільцем транспорт перелаштовуватиметься. Десь за 100 м до перехрестя на світлофорі потоки будуть розходитись», – розповів архітектор.

Загалом на вулиці Чернівецькій буде п’ять смуг руху: дві для громадського транспорту й три (дві на виїзд, одна на в’їзд) – для приватних авто й таксі.

«Це пов’язано з піковим навантаженням. Якщо проаналізувати рух транспорту, як прибувають пасажири на вокзал, то пікове навантаження в напрямку вокзалу є більш розтягнутим. У середньому до 160 авто за 15 хв. заїжджає на вокзал. А виїжджає з вокзалу в час пік до 300 авто за 15 хв.», – додає Ростислав Білинський.

Додамо, що вулицю Чернівецьку за 89,9 млн грн ремонтуватиме ТОВ «Вельт Капітал». Роботи триватимуть майже до кінця 2021 року. Під час реконструкції на вулиці зріжуть частину сухих дерев та чагарників, замінять комунікації, дорожнє покриття на асфальтоване, відремонтують тротуари, висадять багаторічні кущі та дерева, встановлять вуличні меблі, зупинки громадського транспорту, освітлення, дорожні знаки, світлофори та підземні контейнери для сміття. Велосипедисти будуть використовувати смуги громадського транспорту.

Читайте також: У Львові затримується ремонт декількох вулиць

Нагадаємо, трамвайні колії на вулиці Чернівецькій ремонтували у 2017 році за 1,5 млн євро. Навесні цього року площу Двірцеву закрили на реконструкцію. Тут повністю змінили конфігурацію руху громадського транспорту й облаштували пішохідну алею. Відкрили першу частину площі та відновили рух трамваїв у січні.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!