
фото: твоє місто
За останню добу до міських травмпунктів у Львові звернулися 50 людей, які травмувалися на вулиці через негоду. Усім медики одразу надали допомогу та нікого не госпіталізували, адже це були легкі ушкодження, як-от забої м’яких тканин та різних ділянок тіла, ушкодження зв'язок. Лікарі вкотре нагадують, як уберегти себе від подібних травм.
«Для уникнення вуличного травматизму слід дотримуватися декількох правил. Найперше, в період негоди використовуйте зручне і неслизьке взуття з шипованою підошвою.
Також не тримайте руки у кишенях – це потрібно для того, аби при падінні правильно згрупуватися і не травмувати плечі, обличчя чи голову.
І найголовніше. Перебуваючи на вулиці, будьте дуже уважні та не відволікайтеся на ґаджети, а стежте за дорогою, якою йдете. Уважність завжди допоможе уберегти себе», - наголосив Сергій Іщук, завідувач відділення невідкладної допомоги лікарні святого Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова.
Також лікарі нагадують: якщо все ж послизнулися та впали, і згодом відчуєте біль у голові, нудоту, біль у ділянці травмування, одразу зверніться до найближчого травмпункту.
Адреси міських травмпунктів у Львові:
-
вул. Миколайчука, 9 (лікарня святого Пантелеймона)
-
вул. Навроцького, 23 (лікарня святого Луки)
-
вул. Орлика, 4 (дитяча лікарня святого Миколая)
-
вул. Виговського, 32 (5-та міська поліклініка)
Нагадаємо, 8 січня на гірськолижному комплексі «Плай», що розташований біля селища Плав'є у Стрийському районі загинула дитина.12-річний хлопчик, з’їжджаючи з гори на лижах, впав та отримав важку травму голови. На місці медики надавали хлопчику допомогу, проте, незважаючи на всі зусилля, він помер. Що потрібно знати про безпеку на гірськолижних трасах, читайте за посиланням.
___________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.