Ресторани McDonald’s в Україні не працюватимуть до кінця війни

1452 0
Наразі компанія займається гуманітарною допомогою.
Фото: mesta.com.ua

Фото: mesta.com.ua

Ресторани мережі McDonald’s, які не працюють в Україні з першого дня війни, будуть закриті до завершення бойових дій. Усі продукти, які зберігались в ресторанах мережі, передали в гуманітарні штаби. Про це повідомили у пресслужбі «МакДональдз» на запит ZAXID.NET. 

Зазначили також, що зараз компанія займається гуманітарною допомогою та продовжує виплачувати зарплати 10 тисячам своїм працівникам в Україні. Ресторани не працюватимуть до завершення бойових дій – «допоки зберігатимуться загрози атак». 

Читайте також: McDonald's закриває 850 своїх ресторанів у Росії

Нагадаємо, що з 24 лютого усі заклади мережі ресторанів фастфуду MacDonald’s закриті. Загалом мережа в Україні нараховує понад 110 закладів. Також зазначимо, що McDonald's оголосив, що тимчасово закриє 850 ресторанів у Росії, майже через два тижні після того, як російські війська вторглися в Україну.


 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!