Рейтинг громад Львівської області, які сплачують найбільше податків

4891 0
Львівська громада посіла четверте місце.
Фото умовне

Фото умовне

Департамент фінансів Львівської ОВА створив рейтинг громад області, за обсягом надходження податків на одного мешканця за підсумками першого кварталу 2024 року. Про повідомила пресслужба установи. 

Йдеться про надходження податків до загального фонду бюджету громади в розрахунку на одного мешканця до аналогічного показника загалом по області

Рейтинг очолила Сокільницька, Славська та Мурованська ОТГ. Натомість Львівська громада посіла четверте місце. 

«Із 73 наших громад маємо вісім більш ніж спроможних, з найвищими надходженнями на одного мешканця: Сокільницька, Славська, Мурованська, Львівська, Солонківська, Підберізцівська, Пустомитівська і Зимноводівська. Показово, що майже всі вони розташовані поблизу обласного центру», – зазначив директор департаменту Олег Демків. 

Окрім того, дев’ять громад за податкоспроможністю поступаються середньообласному показникові більш як утричі (Стрілківська, Бісковицька, Добромильська, Хирівська, Журавненська, Боринська, Підкамінська, Поморянська, Добросинсько-Магерівська).

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv склало рейтинг найбагатших депутатів Львівської міської ради за доходами та грошовими активами. Детальніше читайте за посиланням.

Володимир Федорович

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!