Роботу львівських МАФів продовжили до кінця воєнного стану

670 0
Йдеться лише про ті кіоски, які працюють у місті законно.
ФОТО УМОВНЕ: LVIV1256.COM

ФОТО УМОВНЕ: LVIV1256.COM

Роботу львівських МАФів продовжили до кінця воєнного стану, або щонайменше на рік, якщо війна закінчиться швидше. Йдеться лише про ті кіоски, які працюють у місті законно, тобто є в Комплексній схемі і сплачують податки в бюджет. Відповідну ухвалу затвердили напередодні на сесії міськради.

Джерело: Львівська міська рада

«Рішення є консолідованим і повністю погоджено з підприємцями – мали напередодні кілька зустрічей з представниками малого бізнесу. Ухвала продовжує дію договорів до кінця воєнного стану. Тобто підприємцям не потрібно ходити кабінетами і збирати довідки, щоб поновити документи. Це відбудеться автоматично. Таку можливість нам дав законодавець – є відповідне рішення Кабміну. В той же час, на моє велике здивування, частина підприємців наполягала на необхідності оформлення додаткової угоди. Для «бажаючих» таку опцію ми зберегли, але звертаю увагу, що це буде зайвою тратою часу: робити це необов’язково, тому й не потрібно»– зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Читайте також: На території Скверу Гідності зносять незаконний МАФ

Посадовець наголосив, що стратегічно позиція міста незмінна – зменшення кількості тимчасових споруд у місті – еволюційним шляхом, з повагою до кожного підприємця.

«Навіть цією ухвалою була зменшена кількість МАФів: мінус 50. Зокрема, із Комплексної схеми вилучено всі тимчасові споруди, на які власники в незрозумілий, а отже незаконний, спосіб оформили право власності. Будемо їх забирати із вулиць міста після відповідних юридичних рішень. Також формалізували попередньо прийняті рішення про демонтаж тимчасових споруд, які перешкоджали реконструкції вулиць, громадських просторів та парків»,  – додав він.

Нагадаємо, на вул. Городоцькій, 23 у Львові демонтували два самовільні кіоски, де продавали шаурму та каву. Обидва були розміщені посеред хідника і заважали капітальному ремонту тротуару.
Антоніна Костик

_________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!