Росія тримає в Чорному морі 24 крилаті ракети
На бойовому чергуванні знаходиться 21 корабель ворога.
Фото умовне
Фото умовне

04 грудня 2022, 11:19

У Чорному морі росія тримає на бойовому чергуванні 21 корабель, серед яких 4 носії крилатих ракет. Загальний залп – 24 «калібри».

Джерело: ВМС ЗСУ

А Азовському морі ворог утримує на бойовому чергуванні 2 корабля. Окупанти продовжують контролювати морські комунікації. В Середземному морі зараз 9 ворожих кораблів, з них 5 носіїв крилатих ракет. Загальний залп – 76 ракет.

Читайте також: У росії проблеми з мобілізацією та призовом, – британська розвідка

В інтересах рф прохід Керч-Єнікальською протокою здійснило одне судно, яке рухадось до Азовського моря з протоки Босфор.

Нагадаємо, що авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 22 удари по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, а також 3 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника.

Ірина Давосир


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"