Росіяни перед Новим роком запустили ракети по Україні. Оновлюється
Уся Україна в повітряній тривозі.
фото: віталій кім
фото: віталій кім

31 грудня 2022, 13:47

Росіяни запустили ракети по Україні. Про повітряну тривогу на Півдні країни сповістили орієнтовно о 12:20. Про це повідомив керівник Миколаївської ОВА Віталій Кім.

«Окупанти вирішили нам все ж спробувати зіпсувати день. Є пуски ракет», – каже він.

Читайте нас у Instagram: актуальні та важливі новини Львова та України

Надалі тривога почала ширитися іншими областями (Херсонська, Запорізька, Донецька, Харківська, Кіговоградська, Полтавська, Чернігівська, Сумська, Черкаська, Житомирська, Киїівська, місто Київ, Вінницька). Після 13:00 про ракетну небезпеку повідомили у на Заході України.

Через загрозу ракетного удару почалися привентивні вимкнення електроенергії, зокрема в Одеській області, а потім Дніпропетровській, Харківській, Київській.

Пізніше стало відомо про вибухи в Київській, Вінницькій, Житомирській областях. За даними ЗМІ, там працює ППО. Також повідомили про роботу ППО в Тернопільській та Хмельницькій областях. Останню, за даними Офісу президента, атакували ракетами, унаслідок чого є поранені.

О 13:56 голова Миколаївської ОВА попередив про повторний пуск ракет.

Один з вибухів пролунав між житловими будинками в Солом‘янському районі столиці. Міський голова столиці Віталій Кличко додав, що всі служби слідують на місце. Деталі обіцяють надати згодом. Перед цим глава Київської ОВА Олекісій Кулеба зазначав, що в області та столиці зокрема працює ППО. Загалом ЗМІ повідомляють про 10 вибухів у Києві, зокрема їх чутно в центрі міста та на Лівому березі.

Пошкоджений готель, фото Кирила Тимошенка

За попередньою інформацією від мера столиці, одна людина в Києві загинула. Йдеться про літнього чоловіка, ще семеро поранені, одих із них у дуже важкому стані. Також поранений журналіст з Японії.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

CityLife
Повітряні тривоги у робочий день обходяться економіці України у понад 7 млрд грн
Втрати від масштабних тривог, що тривають у робочий день, обраховуються щонайменше у 7,5 млрд грн втрат для ВВП.
Умовне фото

31 жовтня 2022, 12:28

Втрати економіки України від масштабних повітряних тривог протягом одного робочого дня становлять не менше 7,5 млрд гривень. Джерело: голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев у Facebook «Очевидно, що ударами по нашій країні в понеділок вранці, коли люди йдуть на роботу, ворог не тільки намагається завдати удару по енергетичній інфраструктурі, а й паралізувати економічну активність», – йдеться в повідомленні. Читайте також: Стало відомо, звідки на Львівщину літели ракети За його підрахунками, втрати від масштабних тривог, що тривають у робочий день, обраховуються щонайменше у 7,5 млрд грн втрат для ВВП...
Читати повністю
ArrowUpRightIcon

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"